Šamanka s dračí energií v srdci 

Akce s Lenkou a šamanem transformační trénink

Transformuj svůj život díky šamanské síle, roztáhni svá křídla a začni létat s orly. 

Jak jsem prožila svou první šamanskou cestu já? Přečti si 👉 zde v článku na mém blogu. 

Cena akce s Lenkou a šamanem
5999 Kč / 1 osoba
Živé setkání v Praze s Lenkou a šamanem.
Termín nejbližšího konání
Dle domluvy
Obsah programu
Je střižený přesně tobě na míru, kde díky šamanskému neuro-mentoringovému živému tréninku se navrátíš zpátky do své vnitřní síly a nastavíš si mindset vítěze. Napojíš se na své třetí oko a magickou moc přírody.

Kde akce probíhá?

Živá akce probíhá v Praze v Letňanech. Při příznivém počasí v krásné přírodě lesoparku. Pokud nám rosničky nebudou nakloněné, strávíme společný čas v útulné kavárně. O zážitky bude postaráno v obou případech.

Kdy se akce koná

Termín nejbližší akce je uveden v informacích nahoře.👆Chceš jiné datum? Objednej si vstupenku, zavoláme si a vybereme vhodný čas. Potvrzený termín akce s přesným místem a časem setkání ti přijde včas na email, který zadáš v objednávce.

Získám slevu, pokud pojedeme dva?

Chceš se dostavit s partnerem nebo kamarádkou? Wau. Super rozhodnutí. Využij této možnosti, objednej naráz dvě vstupenky a získej slevu ve výši 500 Kč. Napiš si o slevu na tel.: 603 420 859.

Co když nemohu v daném termínu přijet?

Pokud se akce nemůžeš v domluvený termín zúčastnit, je potřeba se omluvit alespoň 24 hod před začátkem konání akce. Jinak je účtován poplatek ve výši 3000 Kč.

Napsal ten, který objevil sílu: 

Bylo to dnes fascinující. Co pro mě bylo největším uvědoměním je to, že "mluvit" s přírodou se dá nejen slovy, ale i vůněmi, zvuky atd. Je toho mnohem víc, co nejsme schopni smysly vnímat, než toho, co schopni vnímat jsme. Magnetizmus, polarizace světla, elektromagnetické vlnění (mimo viditelného světla), prakticky žádná pole nejsme schopni vidět, magnetické pole apod. Nenapadlo mě, že bych měl přinést nějaký dar “přírodě". Bral jsem ji jako přirozenost, která tu je s námi, ale i ona má emoce a pocity. S přírodou se můžeme podělit o své bolesti, radosti, strachy i úspěchy 😊
Petr S. Programátor
Aktuální počet účastníků:
0

přihlášených

Objednávám transformační trénink

Transformuj svůj život díky šamanské síle, roztáhni svá křídla a začni létat s orly.