Šamanka s dračí energií v srdci 

Konzultace i živá akce

+420 603 420 859
Šamanské zákony pro šťastný život si stáhlo již 0 úžasných lidí

Pro každý tvůj magický a úspěšný den

15 ŠAMANSKÝCH ZÁKONŮ ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA

Toužíš prožívat šťastný a naplněný život?

Chceš si užívat každého dne s láskou a radostí? Šířit kolem sebe fascinující energii?

Přitáhni si do svého života přesně to, po čem Tvé srdce touží.

Pojď krůček po krůčku zavést do svého života snadné rituály, které Tě povedou na Tvé šamanské cestě hojnosti.

Vyber si svůj trénink

Živá akce s Lenkou
a šamanem

Transformuj svůj život
celodenní trénink

5999 Kč
ŽIVÁ AKCE

Výklad karet dračí šamanky

Stojíš na rozcestí ve svém životě a nevíš, kudy se máš vydat? Váháš nad určitou životní situací a chceš znát její hlubší význam? Touží Tvé srdce vydat se cestou naplněného smyslu života? Fascinuje Tě objevení šamanské moudrosti ve svém nitru? 

Skrze své karty Ti odhalím posvátné poselství, které Ti přináší. Zeptej se mých šamanských karet na otázky, které Ti leží v hlavě.

Zážitky z tréninku

Bylo to dnes fascinující. Co pro mě bylo největším uvědoměním je to, že "mluvit" s přírodou se dá nejen slovy, ale i vůněmi, zvuky atd. Je toho mnohem víc, co nejsme schopni smysly vnímat, než toho, co schopni vnímat jsme. Magnetizmus, polarizace světla, elektromagnetické vlnění (mimo viditelného světla), prakticky žádná pole nejsme schopni vidět, magnetické pole apod. Nenapadlo mě, že bych měl přinést nějaký dar “přírodě". Bral jsem ji jako přirozenost, která tu je s námi, ale i ona má emoce a pocity. S přírodou se můžeme podělit o své bolesti, radosti, strachy i úspěchy.
Petr S.Programátor

Nestíháš? Jsi stále v jednom kole? Máš pocit, že se Tvůj život neubírá směrem, kterým chceš jít? Cítíš vyčerpání, frustraci či pocit stagnace? Děláš práci, která Tě nebaví a nevidíš v ní smysl? 

Připadá Ti, že se stále někam ženeš, ale přitom se nemůžeš hnout z místa? Zamrznul Tvůj život v bodu, kde nechceš zůstat, ale nevíš, jak se posunout dál?

Jsi z toho nekonečného kolotoče unavený/á? Máš málo energie, odpočinku a volného času? Toužíš do svého života vnést více radosti, lehkosti a rovnováhy?

Zastav se. Najdi si klidné místo. Zavři oči a několikrát se zhluboka nadechni. Tak a teď si přečti tyto řádky:

„Já jsem úžasná bytost. Já jsem nejdůležitější člověk v celém mém životě. Já jsem tvůrce svého života. Já si zasloužím cítit radost, štěstí i lásku. Já vím, že můj báječný život má vyšší smysl. Já se chci navrátit zpět do své vnitřní síly a moudrosti. Já chci dojít k poznání a začít si užívat svůj ráj na Zemi. Já jsem jasná hvězda na obloze, která září na své okolí. Já srším fascinující energií. Já si zasloužím ty nejlepší dary života. Já jsem připraven/a změnit svůj život.“

Rezonovalo to s Tebou? Nebo Ti v některých bodech připadalo, že to je nemožné?

Teď Ti něco povím. Vše je možné. Limity existují pouze ve Tvé hlavě a jsi to jen Ty, kdo je může zbořit a začít žít naplněný život.

Ty jsi opravdový umělec. Ty jsi tvůrce svého života a já Ti podávám svou ruku, abych Ti s láskou a radostnou energií potvrdila, že vše je možné.

Jsem Lenka Hojerová - šamanka s dračí energií v srdci. Skrze šamanskou cestu pomáhám lidem žít ráj na Zemi a společně tvořit lepší svět. 

Pojďme společně zbořit limity, které Ti brání žít úžasný život. 

Šamanka Lenka