"Volejte s úsměvem, je v telefonu slyšet."

Členství v klubu volání s úsměvem PŘEDPRODEJ

Vystup z řady a vstup do komunity podobně smýšlejících lidí, kteří se vzájemně podporují, sdílejí své zkušenosti a společně rostou. Podpora, progres, přátelé, pozitivní motivace, podporující prostředí, soutěže a spoustu dalšího v klubu volání s úsměvem. 

Pouze nyní za předprodejní cenu

Běžná cena 2000 Kč/měsíc

600 Kč/měsíc

Symbolických 20 Kč na den tě dělí od šance být součástí komunity


Co můžeš očekávat?

Podpora, progres, přátelé, pozitivní motivace, podporující prostředí, soutěže a spoustu dalšího 🙂 

  • Mimořádná cena
    Mimořádná předprodejní cena 600 Kč. Později se cena pro nově registrované zvýší na 2000 Kč/měsíc. Symbolických 20 Kč na den tě dělí od šance být součástí komunity, která společně roste.
  • Magická příležitost
    Již brzy otevírám dokořán dveře klubu volání s úsměvem. Klíč k jeho dveřím si můžeš již dnes zajistit za speciální předprodejní cenu. Příležitost platí pro prvních 30 přihlášených s garancí ceny na 24 měsíců.
  • Mistrovské nástroje
    Každý z nás je odrazem 5 lidí, se kterými tráví nejvíce času. Zvol si podporující prostředí. Na co se v klubu můžeš těšit? Každý měsíc 3 nová videa +1 živé vysílání. Každé roční odobí uspořádáme živé setkání.

Telefonování je hra.
Když nemluví výraz tváře,
síla je ve slovech a barvě hlasu.

Pojď se mnou rozbít mýty o telefonování, umlčet strašáky v hlavě a začít volat s úsměvem a úspěchem

Co o mě říkají

„Lenka prostě ví, co dělá! Od přemýšlení o cílovce, přes argumentaci až po otázky a odpovědi. Je to profík, kterému můžete s klidem svěřit úkol,
na kterém vám záleží. Spolupracuje se mi s ní skvěle a oceňuji jak vstřícnost, tak komunikaci a pečlivost. Když někoho na téma "jak efektivně volat",
tak je to Lenka Hojerová."
Radek KarbanKouč, mentor a transformátor

Spřátelím tě se sluchátkem...

...budeš volat s úsměvem i úspěchem

K telefonnímu sluchátku jsem se jako operátorka dostala před dvaceti lety. V té době byl telemarketing ještě v plenkách a to, co dříve fungovalo, dnes již nestačí. 

Telemarketing jako marketingový nástroj je stále velmi oblíbený a hojně využívaný. Jak v telefonickém hovoru zaujmout, aby ti volaný věnoval svoji pozornost? 

Je potřeba se odlišit. Odtrhni svůj zrak od starých nefunkčních call skriptů. Odhoď strach z volání a neboj se do toho dát sebe. Každý z nás je jedinečný originál. 

Buď přirozený/á a nelámej si jazyk nad slovy, která ti nejdou do pusy. Mým cílem je tě inspirovat, jak lépe komunikovat a telefonovat s úsměvem a úspěchem. 

Lenka Hojerová