"Volejte s úsměvem, je v telefonu slyšet."

Členství v klubu volání s úsměvem PŘEDPRODEJ

Vystupte z řady a vstupte do komunity podobně smýšlejících lidí, kteří se vzájemně podporují, sdílejí své zkušenosti a společně rostou. Podpora, progres, přátelé, pozitivní motivace, podporující prostředí, soutěže a spoustu dalšího v klubu volání s úsměvem. 

Pouze nyní za předprodejní cenu

Běžná cena 1500 Kč/měsíc

450 Kč/měsíc

Symbolických 15 Kč na den vás dělí od šance být součástí komunity


Co můžete očekávat?

Podpora, progres, přátelé, pozitivní motivace, podporující prostředí, soutěže a spoustu dalšího 🙂 

  • Mimořádná cena
    Mimořádná předprodejní cena 450 Kč. Později se cena pro nově registrované zvýší na 1500 Kč/měsíc. Symbolických 15 Kč na den vás dělí od šance být součástí komunity, která společně roste.
  • Magické datum
    V magickém dni 2.2.2022 otevírám dokořán dveře klubu volání s úsměvem. Klíč k jeho dveřím si můžete již dnes zajistit za speciální předprodejní cenu.
  • Mistrovské nástroje
    Každý z nás je odrazem 5 lidí, se kterými tráví nejvíce času. Zvolte si podporující prostředí. Na co se v klubu můžete těšit? Každý měsíc 3 nová videa +1 živé vysílání. Každé roční odobí uspořádáme živé setkání.

Telefonování je hra.
Když nemluví výraz tváře,
síla je ve slovech a barvě hlasu.

Pojďte se mnou rozbít mýty o telefonování, umlčet strašáky v hlavě a začít volat s úsměvem a úspěchem

Co o mě říkají

„Lenka prostě ví, co dělá! Od přemýšlení o cílovce, přes argumentaci až po otázky a odpovědi. Je to profík, kterému můžete s klidem svěřit úkol,
na kterém vám záleží. Spolupracuje se mi s ní skvěle a oceňuji jak vstřícnost, tak komunikaci a pečlivost. Když někoho na téma "jak efektivně volat",
tak je to Lenka Hojerová."
Radek KarbanKouč, mentor a transformátor

Spřátelím vás se sluchátkem...

...budete volat s úsměvem i úspěchem

K telefonnímu sluchátku jsem se jako operátorka dostala před dvaceti lety. V té době byl telemarketing ještě v plenkách a to, co dříve fungovalo, dnes již nestačí. 

Telemarketing jako marketingový nástroj je stále velmi oblíbený a hojně využívaný. Jak v telefonickém hovoru zaujmout, aby vám volaný věnoval svoji pozornost? 

Je potřeba se odlišit. Odtrhněte svůj zrak od starých nefunkčních call skriptů. Odhoďte strach z volání a nebojte se do toho dát sebe. Každý z vás je jedinečný originál. 

Buďte přirození a nelámejte si jazyk nad slovy, která vám nejdou do pusy. Mým cílem je vás inspirovat, jak lépe komunikovat a telefonovat s úsměvem a úspěchem. 

Lenka Hojerová