5 hlavních důvodů proč má LinkedIn velký obchodní potenciál

LinkedIn je profesní sociální síť, na které se propojují profesionálové z různých oborů a diskutují o svých zájmech. Mezi její uživatelé patří majitelé společností, manažeři, konzultanti a odborníci z nejrůznějších oborů. Nemají zde profily jen jednotliví uživatelé, ale prostřednictvím této sítě prezentují svou značku i společnosti. A jaké jsou hlavní důvody proč má LinkedIn tak velký obchodní potenciál?

  • Je to největší profesní sociální síť s celosvětovým dosahem.Počet uživatelů stále stoupá a dnes má přes 590 milionů členů. Dochází k nárůstu nejen uživatelů, ale také ke zvyšování aktivity. Sdílí se stále více obsahu a roste také počet posílaných zpráv.
  • LinkedIn umožňuje nejen sebeprezentaci, ale také prezentaci firmy či projektu. Je to nástroj k budování značky, získávání důvěry nových kontaktů a jejich přeměnu na zákazníky.
  • LinkedIn je moderní nástroj obchodu a marketingu. Každý ví, že obsah je král a content marketing neboli obsahový marketing je hlavní prostředek k dosažení marketingových cílů. Na LinkedIn můžete sdílet své zkušenosti s ostatními prostřednictvím článků, příspěvků či komentářů.
  • V současné době je v České republice byznysový potenciál LinkedIn nevyužívaný, ale zájem o něj rapidně roste, a právě zažíváme linkedinový BOOM. Vzrůstající počet uživatelů lze očekávat i v dalších letech.

Nezaspěte a využijte potenciál této profesní sociální sítě dříve, než to udělá vaše konkurence. 

Tagy:

Spřátelím vás se sluchátkem

Začněte volat s úsměvem a úspěchem

Online kurz
Volejte s úsměvem
9 990 Kč
Staňte se mistry telefonické komunikace s úsměvem :)
  • DESATERO VOLÁNÍ S ÚSMĚVEM A ÚSPĚCHEM

    Získejte zdarma 10 tipů jak telefonovat bez obav

  • Archiv článků